מהו בית אמיתי? חלק מהאנשים יאמרו, שבית הוא מבנה בעל  קירות וגג הכולל חלונות וחדרים בכמויות וגדלים משתנים, העתידים לאכלס דיירים….

שלום לכם,

שמי בילי שמעוני,

מעצבת פנים ומעצבת בתים לאנשים מזה כשני עשורים.

המוטו שלי בתחום עיצוב הפנים לבתים ודירות, הוא זהות דרך העיצוב  (Identity through design). אף על פי שכל הנאמר לעיל יכול להיות נכון מבחינה טכנית, אני מאמינה שהבית צריך להיבנות סביב המשפחה ועבורה, הבית שלך הוא הזהות שלך ושל משפחתך ותפקידו הוא להביא לידי ביטוי את הזהות שלך, את הזהות שלכם, של כל אחד מכם.

באמצעותי תוכלו לבחור עיצוב בקו נקי ואחיד או עיצוב המשתנה על פי אופי הדייר
(או הדיירים) בחדר.

מעצבים ביחד- משלב החלום לשלב התכנון

עבודת העיצוב, התכנון והביצוע הזאת תתבצע ע"י אנשי מקצוע: המהנדסים, קבלני הבנייה והשיפוצים, וכמובן, ועבדתכם הנאמנה..  נעבוד יחד  משלב הרעיון, של הראייה הסופית של הבית או הדירה, לצד תיאום ציפיות לרצונות והאפשרויות השונות, כמו גודל החלל, התקציב הרלוונטי ועוד.

יחד אתכם, אנחנו נערוך סקיצות ראשוניות של הדירה/הבית המוגמר לשביעות רצונכם המלא ויותר מכך.

ברוכים הבאים הביתה… כפי שמעולם לא הכרתם אותו

בין אם מדובר בבית אשר עתיד לעבור "MAKE OVER " (שינוי תדמיתי) ובין אם מדובר בבית חדש, האחריות שלי היא לספק עבורכם את הבית עליו חלמתם, בית שיהיה נוח לצרכי היום יום, וכזה, שיגרום לכם לעצור על מפתן הדלת בהתפעלות, בעת הכניסה הביתה במשך זמן רב.

הייחודיות שלי בתחום עיצוב הפנים, היא האפשרות מתן ללקוח להשפיע באופן משמעותי על התהליכים ועל מראה הבית, באמצעות הדרכה מקצועית והיכולת להפוך גם את הפריט או החלל הפשוט ביותר לייחודי.

במקרה הכינותי מראש…  בין עבודתי תוכלו למצוא גם: עיצוב פרקטים, חיפויי רצפות ייחודיים, עיצוב אישי של בתים ודירות בגדלים שונים, פרויקטים בגדלים שונים ובשלבים שונים, בתחום הבתים הפרטיים והדירות, שיפוץ דירה או בית מלא או חלקים מהם, כגון, עיצוב מטבחים, עיצוב חדרי אמבטיה ומקלחות, עיצוב חדרי שינה ועוד.

 

לשירותכם ועיצובכם בכל עת,

     בילי שמעוני, מעצבת פנים

"זהות דרך עיצוב"